קורס עיצוב פנים

קורס "עיצוב פנים" - הינו קורס מרתק ועשיר בתכנים יצירתיים

עיצוב פנים הנו ענף של תחום האדריכלות העוסק בעיצוב חללי הפנים של מבנים קיימים – לדוגמה עיצוב פנים של דירות, חנויות, עסקים ומשרדים. העיסוק בתחום מאפשר הגשמה עצמית באופן יצירתי.

קורס "עיצוב פנים" – הינו קורס מרתק ועשיר בתכנים יצירתיים. הקורס מיועד לאנשים המעוניינים לערוך הכרה עם עולם העיצוב, אך הנם חסרי ניסיון מקצועי קודם. הקורס כולל הכרות מעמיקה עם עולם עיצוב הפנים על רבדיו השונים, תרגילי עיצוב ויצירה חווייתיים, הרצאות תאורטיות, סיורים ומפגשים עם אנשי מקצוע בתחום.

איך בנוי הקורס?

הקורס נבנה בקפידה תוך דגש והבנה מעמיקה של עולם העיצוב כיום – ואנו מקפידים לרענן את מבנה הקורס בהתאם לדינמיקה המשתנה של עולם עיצוב הפנים, אנו דואגים לחשוף את התלמידים לחברות חדשות, חומרים חדשים, תהלכי בניה ועוד… הקורס לא דורש ידע קודם, והוא בנוי מחלקים תאורטיים ומעשיים , בקורס נעבוד הרבה בסטודיו ויידרש זמן עבודה נוסף בבית. המטרה שלנו היא להוציא את הנרשמים עם המון ידע ומקצועיות כדי שיוכלו להשתלב ולעבוד בתחום באופן מקצועי. הקורס נותן את כל הכלים הדרושים לעיצוב דירה או עסק קטן. מי שמסיים את הקורס, יכול לצאת לדרך כמעצב עצמאי או לעסוק בתחומים מקבילים כגון: הום סטיילינג, יעוץ ומכירות בתחום העיצוב והנדל"ן ועוד.

הקורס מורכב מ: 35 שיעורי עיצוב פנים + 12 שיעורי תוכנת Autocad אוטוקאד + 7 שיעורי תוכנת Sketchup סקצ'אפ = סה"כ 54 מפגשים (מפגש אחד בשבוע)

 

הלימודים נפרשים על תקופה של כ-13 חודשים והם מחולקים לחמישה חלקים:

חלק א': עיצוב בסיסי ועיצוב מתקדם

בחלק הראשון של הלימודים, נלמדים יסודות העיצוב ומושגים מקצועיים. מבוא לעיצוב, תולדות העיצוב, קומפוזיציה, קולאז' ועוד.

חלק ב': שרטוט ורישום

בחלק השני, התלמידים לומדים לקרוא ולהבין תכניות מקצועיות. חוקי שרטוט, לימוד מעשי של שרטוט ידני, רישום ביד חופשית, התנסות ברישום טבע דומם ושרטוט פרספקטיבות אדריכליות.

חלק ג': מגורים

בחלק הזה של הקורס תחלו לרכוש יסודות מקצועיים בתחום עיצוב הפנים. תחת כותרת זו, נלמדים כל הנושאים הקשורים בעיצוב למגורים, מהפנלים ועד לתקרה… ארגונומיה, ריהוט, צבע, חומרים, טקסטורות, תאורה ואלמנטים עיצוביים. כמו כן, בחלק זה נלמדים סוגים שונים של מגורים, לוח השראה של ניתוח צרכים והכנת פרוגרמה. התלמידים יתנסו במספר תרגילי תכנון הקשורים למגורים בחללים שונים.

חלק ד': מסחר

כל הנושאים המקצועיים, נלמדים כאן בהקשר של חללים מסחריים. התלמידים נחשפים לעיצוב חנויות ומשרדים, לאופן העבודה מול לקוח מסחרי ולשיטות עבודה והתמודדות עם העולם המעשי. פרוייקט הגמר הנו תכנון של חלל מסחרי.

חלק ה'- תוכנות

בחלק זה יועברו קורסים מקצועיים ומלאים לתוכנות תלת מימד ודו מימד. התוכנות הנלמדות הן: אוטוקאד– תוכנה דו מימדית לשרטוט מדוייק ובנסף תוכנת סקצ'אפ לתכנון והדמייה תלת מימדית.
חשוב: ניתן ללמוד את התוכנות במקביל לשיעורי עיצוב הפנים ובכך לקצר את תקופת הלימודים הכללית.

 

מספר המשתתפים ומידע נוסף:

מספר משתתפים מינימלי לפתיחת הקורס: 8.
מספר משתתפים מקסימלי: 16.
את הקורס מלווה אתר אינטרנט מיוחד הכולל תרגילים מפורטים ומטלות להגשה.
כל משתתף יקבל ערכת חומרים לשימוש במהלך הקורס.
במהלך הקורס ינתנו מספר תרגילים, מטלות בית ותרגיל מסכם.
כל משתתף אשר יגיש את המטלות עפ"י הדרישות ויהיה נוכח בלפחות 80% משיעורי הקורס, יקבל תעודת הכשרה מקצועית בעיצוב פנים של Archijob – Studio

 

איך נרשמים לקורס עיצוב פנים?

מלאו את הטופס שבהמשך העמוד
או התקשרו:
1-800-100-995   |   03-7467781
ונחזור אליכם עם מידע נוסף לגבי אופן הרישום

המלצות הקורס

אני מאוד ממליצה על קורס עיצוב פנים, הגעתי מהקריות, חיפה ואני מאוד שמחה שבחרתי ללמוד בארכיג'וב-סטודיו. ההסברים בקורס היו טובים, העברת השיעורים היתה מעניינת. מומלץ בחום.

איילת פינטו – מעצבת מטבחים במטבחי טופז, חיפה

נהניתי מאוד ממהלך הקורס, מהחומר הנלמד ומהיחס החיובי + של המרצים ושל צוות המשרד (במיוחד מורד). קיבלתי חיזוק לדרך בה אני הולכת ונקודות שעלי לשפר ו/או לחזק בעתיד המקצועי שאני צופה לעצמי.
תודה רבה לכולכם, להתראות בשמחות!

טובה דוד – מעצבת פנים

נהניתי מאוד מהקורס ומרגישה שלא רוצה שיסתיים.
כבר התחלתי עבודת עיצוב פנים באופן אישי, ומתקדמת טוב בזכות הקורס.
המורים היו מדהימים ויש להם סבלנות ורצון ללמד.

דאנה מתאני – הנדסאית בניין

נהנתי מהקורס, בהחלט נתן לי הרגשה טובה לגבי ההחלטה להכנס לתחום העיצוב, עזר לי להתמודד עם פחדים שלי לגבי יכולתי האישיות. המנחים היו מאוד נחמדים ומקצועיים.

אלונה אפל

הגעתי לקורס ללא כל בסיס וידע קודם בתחום העיצוב. במהלך הקורס רכשתי כלים, הבנה ומיומנויות בתחום עיצוב הפנים. אני רוצה לציין שהקורס בארכיג'וב פתח בפניי את עולם העיצוב ומהווה עבורי קרש קפיצה לעיסוק מקצועי בתחום.

אני רוצה להודות מכל הלב למרצים המיומנים אשר הכשירו אותי בסבלנות ובמקצועיות לעבודה בתחום

טלי

נהנתי מאוד- זה היה שינוי מרענן וממקצע.

כיתת לימוד קטנה ואינטימית – יחס אישי!

מעורבות כל הגורמים – משרד/מרצים.

סיורי העשרה מעניינים ומגוונים.

בהחלט גרם לשינוי ונתן כלים שלא היו, הרחיב את האופקים.

תודה!

דיקלה – פרסום

  רוצים עוד מידע?

  מלאו את פרטי הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  הנני מאשר לארכיג'וב סטודיו וארכיג'וב עסקים בע'מ לפנות אלי לצורך מתן מידע אודות הקורסים, מסלולי הלימוד, כולל שליחת חומר פרסומי בדואר אלקטרוני

  ארוע ארכיג'וב - ערב הרצאות ארוע ארכיג'וב - ערב הרצאות
  Archijob - כתת מחשבים Archijob - כתת מחשבים
  מרכז ארכיג'וב מרכז ארכיג'וב
  שיעור רישום שיעור רישום