המלצות הסטודנטים

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

הקורס של ויריי הוא קורס מומלץ לכל מי שאוהב הדמיות. הקורס מעניין ונותן כלים להתחיל בעבודה בתחום, למי שלא יודע תחום ההדמיות מכניס כסף מכובד וזה גם נורא כייף בתהליך. המרצה מעולה מסביר את החומר בצורה טובה. אז כל מה שנשאר לעשות זה להרים את הטלפון ולהרשם לקורס.

שיהיה בהצלחה

סימה סלקוב – אדריכלית

המלצה לקורס אילוסטרייטור

קורס מצוין! אורן המדריך מסביר מעולה ונוגע בנקודות חשובות, דברים שלא הייתי מגלה אם הייתי לומד את התוכנה לבד. הניסיון של אורן תורם הרבה לשיטת העבודה שמתייחסת לכמה שלבים קדימה בעבודה.
בתור אחד שאין לו רקע בעיצוב ואומנות, ובא מרקע של הנדסה, אני חושב שבכל זאת הצלחתי לקבל מושג ולהבין את הרעיון.
מומלץ בחום.

רון אור – מפתח

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

עשיתי מכינה מקוצרת בארכיג'וב ונהנתי מאוד, אני חושבת שהמכינה המקוצרת נתנה לי את כל הכלים שהייתי צריכה בזמן הנתון והקצר.
מעבר למה שלמדתי למבחני הקבלה, רכשתי פה מיומנויות נוספות שיעזרו לי בחיים כמו יכולת רישום, יכולת לבטא את עצמי על דף או בתלת מימד.
אני חושבת שהכיתה הקטנה והיחס האישי תרמו לי מאוד, היה זמן לבדיקת שיעורי הבית ולקבל חוות דעת מהמורה ומשאר התלמידים, מה שתרם מאוד להמשך עבודתי.

לסיכום, ארכיג'וב ענתה על הציפיות שלי ונתנה את מה שהייתי צריכה כדי להרחיב את כישורי.

דנה יקר

המלצה לקורס אילוסטרייטור

המקום נעים מאוד תמיד מסודר ונקי ומעוצב בצורה יפה הכיתה מסודרת ונקיה ויש בה את כל המשאבים הנדרשים לניהול שיעור. המרצה העביר את השיעור בצורה מקצועית מאוד, ברורה, תמיד עם סובלנות ואדיבות כמו כן, הוא דאג להעביר אלינו חומרי עזר כגון המלצות על אתרים וקישורים שימושיים ממליצה בחום על המקום ועל הקורס יישר כח!

מישל כהן

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

הנני עוסק בתחום עיצוב ממשק למשתמש ולצורך כך נרשמתי לקורס פוטושופ בארכיג'וב.
הקורס הועבר בצורה יוצאת מן הכלל ע"י האדריכלית מרינה ברמן.
למרינה יש נפש של מרצה מעולה על כל המשתמע מכך- העברת החומר נעשת בצורה דידקטית ומסודרת, ניתן מקום רב לשאלות. נעשה שימוש בדוגמאות רבות ומגוונות שהמחישו את הנושאים הנלמדים.

אני ממליץ בכל פה ללמוד את הקורס בצורה מקצועית ומסודרת וללמוד להשתמש בכלים המתקדמים שיש לתוכנה להציע.

רן ב.

המלצה לקורס אילוסטרייטור

שלום רב,
אני שמחה מאוד להמליץ על קורס אילוסטרייטור. אומרים שהדבר הכי חשוב בלימוד חומר זה המדריך ואני מסכימה ב-100% עם אמירה זו. רועי מדריך מעולה! קשוב, סובלני, נכונות אינסופית לענות לשאלות ולעזור. מסביר היטב את החומר ובעל חוש הומור המעביר את השיעור בכיף. על ארכיג'וב אומר שאני מאוד מרוצה. המדריכים שהם בוחרים טובים, הכיתה נעימה, האנשים שעובדים פה נחמדים מאוד והמחירים מאוד נוחים. כמו כן, האפשרות לחזור ולרענן במידה ולא זוכרים היא מעולה.

לילך יצהרי – מ. פרויקטים

המלצה לקורס פוטושופ

הקורס היה מעולה, מנוהל ומועבר בצורה מקצועית, עניינית ונעימה. גודל קבוצת הלימוד והתנאים הפיזיים אפשרו חניכה ועזרה אישית. הקורס ענה על כל ציפיותיי ואני שמח על ההזדמנות להמליץ עליו ולהודות מקרב לב על הארגון, על ההוראה ועל האווירה.

אדריכל אהוד הלוי

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

המכינה הייתה מאוד נעימה ובשעות נוחות מאוד. מלבד זאת, העובדה שיכולנו להעזר בחומרים שנמצאים בסטודיו מאוד הקלה עלי. הסטודיו דאג לאווירה נעימה: מוסיקת רקע, פינת קפה, הפסקות קטנות וניקיון ואסתטיות של המקום.
אך הנקודה שאני רוצה להתייחס אליה הכי הרבה היא היחס החם, הקשוב והזמין שקיבלתי מצוות ארכיג'וב.
אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לצוות שהעשיר את הדמיון שלנו והידע שלנו בנושאים רבים. שיעורי הבית בהחלט עזרו לפתח קונספטים ענייניים ודמיון רחב יותר.

תודה רבה לכולם על הזמן שהקדשתם לנו

סופיה

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס מעניין וברמה טובה, המרצה- יוני העביר את החומר בצורה מקצועית, נהנתי.

רחמים לוי – הנדסאי חשמל

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

לאחר שנים של הרהורים, נפלה אצלי החלטה ללכת וללמוד עיצוב תעשייתי. מאחר ולא היה בידיי רקע של לימודי אמנות ו/או עיצוב ובעצת חברים, החלטתי לגשת למכינה, ולאחר בירור קצר באינטרנט הגעתי לאתר המכינה בארכיג'וב. זמן קצר עבר, ובינואר השתלבתי במכינה למקצועות העיצוב, אשר כוללת נגיעות גם באדריכלות, עיצוב פנים ועיצוב גרפי מעבר לתחום אותו רציתי ללמוד – עיצוב תעשייתי.
המכינה עזרה לי להכיר את עולם העיצוב בשלל מובניו, בין אם זה בציור, רישום, תכנון, בניית מודלים ומחשבה יצירתית. עצם העבודה בקבוצה קטנה ועם מדריך מעולה (וכמעט אישי…), והביקורת ההדדית על העבודות בכיתה העלו את רמת היכולות העיצוביות שלי, ופתחו בפניי עולם שלם של רעיונות מקוריים ומעניינים. מעבר למדריך הראשי, ישנו במכינה צוות שלם ותומך אשר מעביר שיעורים שונים, סימולציות, ביקורות מזווית קצת שונה, וגם יודע לשאול מה נשמע ואיך הולך גם מעבר לפן המקצועי וכמובן לתת מענה לכל שאלה או בקשה…
ההרגשה הביתית הזאת בהחלט עוזרת לביטחון העצמי ולשיפור היכולות המקצועיות. גם לאחר סיום השיעורים בכיתה עדיין היה ליווי אישי בכל הנוגע להכנת תיק העבודות ולהכנה לשלבים השונים של תהליכי המיון למוסדות השונים (פסיכוטכני, ראיון אישי, סימולציות למבחנים מעשיים וכ'ו…).
לסיכום, אני בהחלט יכול להעיד שללא המכינה כנראה שלא הייתי מוצא את עצמי בין המתקבלים ללימודי עיצוב תעשייתי למכללת חולון בשנה הבאה…
תודה גדולה לכל צוות המכינה.

שגיא

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס יעיל ויסודי על כל הפעולות הנדרשות על מנת ליצור פרוייקטים בתוכנת אוטוקאד.
אווירה טובה בכיתה ומרצה מקצועי.
מומלץץ מאוד.

רועי רוזנפלד

המלצה לקורס סקצ'אפ

תודה לכם על מרצה נהדר, שלימד אותי רבות. המרצה מאוד סבלני ומסביר בבירור.
בהחלט ממליצה לכולם את הקורס. תודה לצוות Archijob Studio כולם מקצועיים ונעימי הליכות.
שמחה שלמדתי אצלכם!

רנה שירינוב

המלצה לקורס עיצוב פנים

אני מאוד ממליצה על קורס עיצוב פנים, הגעתי מהקריות, חיפה ואני מאוד שמחה שבחרתי ללמוד בארכיג'וב-סטודיו. ההסברים בקורס היו טובים, העברת השיעורים היתה מעניינת. מומלץ בחום.

איילת פינטו – מעצבת מטבחים במטבחי טופז, חיפה

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

היתה מכינה מעולה, היה מאוד מעניין וחווייתי. הקבוצה קטנה, שלדעתי זה יתרון מאוד גדול כי כל אחד מקבל את הביקורת ואת תשומת הלב הראויה לעבודות שלו.
אילת מורה מעולה, עוזרת בכל בעיה.

קיבלתי הרבה כלים מועילים והמכינה פתחה לי את הראש לתחומים חדשים לגמרי.

דניאל דרנגר

המלצה לקורס סקצ'אפ

הקורס היה מצוין, מאד ברור ומובנה. בכל תחילת שיעור ישנה חזרה על השיעור הקודם – דבר שעוזר למקד את החומר ונותן מענה לשאלות שהיו בבית. קרן היתה מעולה, הסבירה בצורה קלה ונעימה, הכל הפך ברור מאד בזכותה. היא תמיד זמינה לענות על שאלות ונותנת מענה מהיר ומעולה. קיבלתי המון כלים ואני מאד מרוצה !
תודה רבה.

רחלי נוימן – מעצבת פנים

המלצה לקורס סקצ'אפ

זהו הקורס השלישי שאני לוקח בארכיג'וב ואני מאוד מרוצה. הקורסים מועברים בצורה טובה וברורה תנאי הלימוד מעולים והתרגילים מבהירים את החומר הנלמד.
אני ממליץ בחום רב על הקורסים של ארכיג'וב בכלל ועל סקצ'אפ בפרט.

רמי קורן – אדריכלות

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

ברור שהייתי ממליצה לעבור מכינה בארכיג'וב סטודיו! בתור מישהי שממש לא הגיעה מתחום של אומנות ולא התעסקה בו מעולם אני ממליצה בחום לעבור מכינה בארכיג'וב סטודיו!.
במהלך המכינה הדבר הכי חשוב שרכשתי הוא ביטחון בעצמי! בזמן קצר למדתי טכניקות בציור, עיצוב וכדומה. למדתי לפתח את המחשבה שלי, את היצירתיות ואת הייחודיות. קיבלתי טיפים מעולים למבחני הקבלה ואני אקח אותם איתי גם לשנים הבאות בהן אלמד!
מה שלדעתי מייחד את הסטודיו הוא הכיתות הקטנות והתוכנית המסודרת שעברנו. בנוסף במכינה של ארכיג'וב סטודיו יש יחס חם ותמיד יש אל מי לפנות. אני באמת רוצה להודות מכל הלב לצוות הסטודיו שהיו שם ועזרו! תודה רבה.

א.ב.

המלצה לקורס סטודיו מקס

להגר המדריכה יש ידע עצום בתוכנה.
כמעט ולא הייתה שאלה שלא ידעה כיצד לענות.
סבלנית ומקסימה!

שני

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

מרצה סבלני ונחמד מאוד מעביר את השיעורים בצורה מקצועית והומוריסטית ומייצר עיניין רב.
הקורס מאפשר עף למידה עצמית למעבר המוסבר בכיתה ע"י הסברת העקרונות בצורה מקצועית
האווירה בסטודיו נעימה וטובה והיחס טוב

תומר גלפנד – ניהול כללי ופיתוח

המלצה לקורס אילוסטרייטור

הקורס מאוד ענייני ומועבר בצורה מאוד נעימה. כבר מהשיעורים הראשונים הרגשת שאני יכולה להתחיל לעבוד עם התוכנה וליצור דברים בעצמי. רועי מרצה מעולה ויש לו נכונות גדולה מאוד לעזור ולתת מעצמו (גם אם זה לא במסגרת שעות הקורס). המטלות שניתנו לנו במהלך הקורס מצוינות ואפשר להכין תיק עבודות יפה בעזרתן בקלות.
ממליצה מאוד על הקורס!

הילה נחמני – אנימטורית

המלצה לקורס סטודיו מקס

שלום,

לאחרונה השתתפתי בקורס 3d סטודיו מקס בארכיג'וב סטודיו וברצוני לספר על החוויה. במיוחד רציתי להדגיש את הגר, המדריכה שליוותה אותנו לאורך הקורס. הגר היא בחורה מדהימה ומדריכה מאוד מקצועית שיודעת להעביר את החומר בצורה מאוד ברורה וכייפית. היא תמיד עונה על כל שאלה ודואגת לתת טיפים שימושיים. הרגשתי שהקורס היה מאוד יעיל ואני ממליצה עליו לכל המתעניין.

בהצלחה!

ויקי

המלצה לקורס אילוסטרייטור

המקום נעים מאד, תמיד מסודר ונקי ומעוצב בצורה יפה. הכתה מסודרת ונקיה ויש בה את כל המשאבים הנדרשים לניהול השיעור. המרצה העביר את השיעור בצורה מקצועית מאד, ברורה, תמיד עם סובלנות ואדיבות. כמו כן הוא דאג להעביר אלינו חומרי עזר כגון המלצות על אתרים וקישורים שימושיים.
ממליצה בחום על המקום ועל הקורס. יישר כח !

מיטל כהן

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

למשפחת ארכיג'וב סטודיו,
אני רוצה להודות לכם על תקופה ארוכה ומשמעותית בה הגעתי שבוע אחר שבוע למכינה ונחשפתי לעולם האדריכלות והעיצוב, בשיעורים שהועברו ע"י המורים המצויינים של המכינה.
המכינה הייתה בשבילי קרש קפיצה ללימודי האדריכלות בזכות התכנים הרלוונטיים שהועברו והדרך בה הועברו. דרך שבה נוצרה בכיתה "הפריה הדדית" של רעיונות ע"י מתן ביקורת בונה ודיונים בין התלמידים למורים ובינם לבין עצמם. עם סיום המכינה הרגשתי בשלה לגשת למבחני המיון בבתי הספר כי ידעתי לקראת מה אני הולכת, ידעתי במה אני טובה ובמה אני פחות, נתתי לעצמי לפתוח את הראש לכיווני חשיבה חדשים ומרתקים הרבה יותר, נחשפתי לאדריכלים ומעצבים שונים ולעבודותיהם ושאבתי מהם השראה. וחשוב מכל- הבנתי מה פשר לימודי האדריכלות ומקצוע האדריכל וכך יכולתי לקבל החלטה שלמה יותר לקראת הלימודים.
בתוך כל זה אני חייבת לציין כי האווירה המשפחתית שקיימת במכינה הפכה אותה למעין בית בשבילי. בית שאליו אני יכולה לפנות בכל דילמה, שאלה וטענה ולקבל מענה מקצועי ומיידי. שוב תודה על הכל !

ליאור אורגד

המלצה לקורס עיצוב פנים

נהניתי מאוד ממהלך הקורס, מהחומר הנלמד ומהיחס החיובי + של המרצים ושל צוות המשרד (במיוחד מורד). קיבלתי חיזוק לדרך בה אני הולכת ונקודות שעלי לשפר ו/או לחזק בעתיד המקצועי שאני צופה לעצמי.
תודה רבה לכולכם, להתראות בשמחות!

טובה דוד – מעצבת פנים

המלצה לקורס סקצ'אפ

אשמח להמליץ על הקורס, איל העביר את החומר בצורה בהירה ומובנת.
החומר מעניין ביותר – שימושי וישים בעבודה המקצועית. נראה לי כי הנלמד מתוך התוכנה מקיף ומאפשר לנו עם סיום הקורס לעבוד עם התוכנה באופן מלא.
מאד נהניתי, וענה בהחלט לציפיותיי.

רותי זרחי – אדריכלות ומודלים

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

התחלתי להתעניין בתחום העיצוב ממש במקרה, מן חלום שפתאום חשבתי לנסות להגשים.
כשהתחלתי להתעניין במכינות ובלימודים הייתי נורא מבולבלת. חיפשתי מכינה שתתן לי טעימה מעולם העיצוב, שאוכל לדעת אם זה מתאים לי בכלל, שאתרשם מכל מקצוע ואדע לאיזה תחום נוטה ליבי.
לא מצאתי מקום שייתן לי את המגוון הזה מכל תחום בלי להחליט תוך כדי המכינה לאיזה מקצוע אני שייכת.
בארכיג'וב בהחלט הצליחו לתת לי את זה, כבר מפגישת הייעוץ שבאמת עזרה לי להבין אם זה מה שאני מחפשת ובאמת לכוון אותי ולהסביר לי מה אני הולכת לעבור.
בשבילי כל שיעור היה מן חוויה שונה, חדשה, מרתקת. פתאום מסתכלים על דברים מנקודת התבוננות אחרת, מעניינת ומסקרנת. לכל פרט יש חשיבות ולכל עבודה יש עוצמה.
תקופת המכינה בשבילי באמת הייתה חוויה מדהימה. יעל, המדריכה פשוט נתנה מעצמה מכל הלב בכל שיעור לכל תלמיד ותלמיד. נדהמתי מכמות ההשקעה והאכפתיות, היא גרמה לי לחשוב על דברים אחרת,
לשים לב לפרטים ולחפש משמעויות. היחס באמת מאוד אישי, הקבוצה מצומצמת ולכל אחד יש את המקום שלו והייחודיות שלו.
בארכיג'וב תמיד הייתה אווירה ביתית, חמה. יש אל מי לפנות בכל נושא, יש עם מי להתייעץ ולהתלבט גם בזמן המכינה וגם אחרי. ימי סימולציה שבאמת מכוונים אל המקום הספציפי שבו כל תלמיד שואף ללמוד והתערוכה שסיכמה את התקופה בצורה הכי יפה שאפשר. כל מה שעברתי בארכיג'וב ימשיך ללוות אותי תמיד.
למדתי המון, אם זה בשיעורי הרישום המרתקים שפתאום הצלחתי להעביר אל הדף דברים שלא חשבתי שאוכל, או בשיעורים בהם התמקדנו באחד ממקצועות העיצוב ולמדנו קצת להכיר אותו לעומק.
עם כל הרצאה ועם כל עבודה הצלחתי להוציא מעצמי יותר ולהפתיע את עצמי מחדש. יצאתי עם המון חשק למקצוע, עם עבודות יפות ועם כלים חשובים שישמשו אותי לכל אורך הדרך.

הילה

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס איכותי הן ברמת החומר הנלמד וכן בתנאי נוחות/ לוגיסטיקה שלו.
בתור עובד במשרד תכנון אני נאלץ לעבוד בסביבת אוטוקאד הרבה שעות כל יום והקורס תרם לי בצורה מיידית – השתמשתי למחרת בבוקר בחומר שנלמד אמש.
המרצה שילב מס' עצות וטריקים וטיפים וסרטים מאוד שימושיים לעבודה מלבד החומר הפרונטלי שהעביר.

רומן גלפונק – מהנדס מים/ אינסטלציה

המלצה לקורס עיצוב תערוכות

היה קורס טוב! ערן מרצה מעולה, ברור, נגיש, עוזר גם מחוץ לשעות הלימוד.

תלמידה בקורס

להמלצה לקורס אוטוקאד תלת מימד

מאד מאד נהניתי מהקורס, האווירה היתה כייפית, שלומי תרם לכך רבות.
שלומי העביר את נושאי השיעור בצורה ברורה, ענה לשאלות, היה קשוב לכל תלמיד ובכלל העביר את השיעורים באופן נעים מובן וכיפי.
תודה.

סיגל דניאלי

המלצה לקורס פוטושופ

תמר מדריכה מעולה מעבירה את החומר בצורה מעניינת.
המקום מזמין ונעים, צוות מעולה אנשים חמים ונעימים.
ארכיג'וב זה בית ואפשר לסמוך על המקום שדואג שנקבל את הכלים בצורה המתאימה לעבודה.

שמחה שבחרתי בכם! ושמחה לחזור!

סיגלית קאש מעצבת תכשיטים

המלצה לקורס אילוסטרייטור

קורס אילוסטרייטור של ארכיג'וב קורס מצוין, מועבר ע"י אורן במקצועיות ובידע רב שאותו הוא חלק עם התלמידים. הקורס מועבר בכיתה נוחה ונעימה ותרם לי המון!

ושוב, המלצה חמה על אורן, שהוא בהחלט בעל ידע מאוד רחב בתוכנה ובעל יכולת הוראה מצוינת.

תודה רבה.

אבי עדי – עיצוב פנים

המלצה לקורס אילוסטרייטור

הלימודים בארכיג'וב נעשים באווירה נעימה, בסביבת לימודים נוחה. המדריך רועי העביר את הקורס בצורה מעולה, ענה לכל השאלות ששלחתי לו במייל, פתר לי בעיות שנתקלתי בהן במהלך עבודתי בבית.
אני ממליצה בחום על קורס אילוסטרייטור בהנחייתו של רועי.

ענת – גרפיקאית

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

אני הגעתי למכינה בלי ידע באומנות/ ציור/ עיצוב.
המכינה עזרה לי לגבש את ההחלטה לבחור בלימודי אדריכלות ונתנה לי את הכלים להצליח בכך.
בלי שום קשר השיעורים היו מהנים מאוד וכך גם העבודה בבית שהיא עיקר העבודה.
העבודה במסגרת ביקורתית (מרצה ותלמידים) עוזרת מאוד ומפתחת את הכישורים האישיים.

קובי ליברמן

המלצה לקורס אוטוקאד

הקורס של אוטוקאד מקנה כלים טובים להתחיל ללמוד לשרטט בצורה מעשית. חוסך הרבה זמן יקר על קריאת מדריכים או נסיונות עצמיים מיותרים. הקורס הועבר ע"י מורה שמגיע מהתחום ועוסק בו כך שזה הקל על הלימוד ובעצם למדנו מהנסיון. טכניקות וטיפים שמזרזים את תהליך העבודה ובעיקר מייעלים את צורת העבודה. ממה שהתרשמתי אלו לא נושאים שמועברים במכללות/ אוניברסיטאות לאדריכלות כך שאני שמח שלקחתי את הקורס הזה.

אביחי דישי – שרטוט והדמיות

המלצה לקורס עיצוב פנים

נהניתי מאוד מהקורס ומרגישה שלא רוצה שיסתיים.
כבר התחלתי עבודת עיצוב פנים באופן אישי, ומתקדמת טוב בזכות הקורס.
המורים היו מדהימים ויש להם סבלנות ורצון ללמד.

דאנה מתאני – הנדסאית בניין

המלצה לקורס סטודיו מקס

I very much enjoyed the course, I found it very interesting and useful.

יהושע ואנדנברג

המלצה לקורס סקצ'אפ

מאוד נהנתי מהקורס. התחלתי להשתמש בכלי התוכנה תוך כדי הקורס וכן הצגתי ללקוחות סקיצות, ששימשו אותי מאוד ותרמו לפיתוח הפרוייקטים הספציפיים שלי.
המרצה מצויין. העביר באופן ממוקד חומר (שעלול להראות על פניו מאוד מורכב).
ממליצה בחום!

הילית דוברוביץ' – אדריכלות

המלצה לקורס סקצ'אפ

אני ממליצה בחום על הקורס, המרצה מדהים, מסביר בצורה מפורטת ומתעכב אם לא מבינים.
ההדרכה של יובל מקצועית נוחה וקלה להבנה.
הצוות מסביב תומך ועוזר בכל הדרוש ובכלל ארכיג'וב בישבילי היא בית שבו נהנתי ללמוד,
אווירה קסומה!
תודה רבה!

ענת – מעצבת פנים

המלצה לקורס אוטוקאד

אני בהחלט ממליץ למעוניינים ללמוד קורס אוטוקאד לעשות זאת בארכיג'וב. תנאי הלימוד טובים, כיתת מחשבים מרווחת, מורה מעולה, קצב לימוד מהיר אך מעמיק.

אייל גנסין – מהנדס מיזוג אוויר

המלצה לקורס פוטושופ

הגעתי ל-archijob די במקרה אך אני שמחה מאד שגיליתי אותם. מהטלפון הראשון שערכתי עבור בירורים, דרך התהליך ההרשמה ועד לקורס עצמו נהניתי מיחס נעים ומסביר, ממקצועיות רבה, אדיבות בשירות והכל עם חיוך. הקורס עצמו היה מקצועי ומוקפד אך גם מהנה. בתור מי שהכירה על קצה המזלג ועוד קצת את תוכנת הפוטושופ – גיליתי עד כמה מעט אני יודעת ועד כמה ניתן ללמוד. הצוות המקסים של הקורס (מרינה המדריכה וגיא המתרגל) היו קשובים, סבלנים ומקצועיים ביותר. מוכנים תמיד לענות על כל שאלה, לחזור על החומר ולברר פרטים נוספים אם נדרש. היה לי לעונג ללמוד קורס זה במקום כ"כ נעים וגם המחיר הנו פרמטר חשוב והוכיח / הצדיק את עצמו. עכשיו חובת ההוכחה עלי (והתרגול…)

שירי לויטה מעצבת אופנה

המלצה לקורס אוטוקאד

הקורס היה מצוין, ענה על ציפיות ואף יותר, היחס הכללי של הצוות (מלבד יוני) גם היה מצויין ונתן מענה בשעת הצורך.
יוני היה מדריך מעולה! הקצב היה מצויין, חזר על השיעורים, הקדיש זמן להסברים חוזרים במידה והיה צורך. היה ברור מאוד, ושלט היטב בחומר.
תודה רבה!

שושי רשי – מעצבת פנים

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

המרצה שלומי מצוין הצליח להעביר לי את החומר בצורה שאבין אותה ובטוח שאפשר ללמוד ממנו עוד ועוד. ממליץ תמיד להשתתף בקורסים נוספים של ארכיג'וב סטודיו.

אבו עד אחמד – אדריכל

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס אוטוקאד הקנה לי את כל הכלים להתחיל להתמודד עם קבצי אוטוקאד ולא לפחד מהתוכנה. ללא ספק – הקורס הקפיץ אותי מדרגה ואפילי 5 קדימה. עכשיו נשאר להתחיל לתרגל – והרבה.

גיל סיטון – גאוגרף, מתכנן ערים

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

הקורס מקנה כלים נרחבים בתוכנה המאפשרים עבודה נרבת ומצוינת עם פוטושופ לתחומים רבים. בתקופת זמן קצרה ניתן לרכוש יכולות שימוש מקצועיים בתכנה. מומלץ גם לאנשי מקצוע אך גם לשימוש פרטי. מעניין וכיף למשחק. ההדרכה ברורה ומפורטת והאוירה מאד נוחה ומהנה. מומלץ מאד.

אדוה יוגב סטודנטית עיצוב לעתיד

המלצה לקורס סטודיו מקס

נהניתי מאוד מהקורס, הקורס מעניין.
התחלתי לעבוד עם התוכנה והיא כיפית.
המרצה מסבירה טוב מאוד, ועוזרת בהכל.
אני ממליץ ואמשיך להמליץ לחבריי.

עאבד, אדריכל.

המלצה לקורס אילוסטרייטור

שלום רב,
אני מעצבת גרפית עם ניסיון של 15 שנה בתחום.למדתי את הקורס בעבר (לפני כ-4 שנים) ב"מנטור" אך לא ממש עבדתי עם התוכנה. עכשיו, רציתי יותר להתמקצע בתחום ופניתי לארכיג'וב. הקורס הוא ברמה טובה מאוד. למדתי המון על נושאים שלא ממש הבנתי אותם קודם לכן. המרצה , רועי, מאוד מקצועי, אדיב, אכפתי, מסביר בצורה נעימה ועונה לכל שאלה בזמן השיעור וגם לאחר מכן במייל.
אני אמליץ לחבריי לעבור את הקורס פה.

מזי ברוך – מעצבת גרפית

המלצה לקורס רוויט

אני ממליצה על הקורס רוויט בארכיג'וב ועל המרצה יואב שרמן. כבר מהשיעור החמישי אפשר להתחיל לבנות מודל 3D, יואב עונה על שאלות, מסביר בסבלנות ומשיב על מיילים במהירות. תמיד נמצא בשביל הסטודנט ואף נשאר לאחר השיעור ובהפסקות ועונה ל שאלות. יואב נותן טיפים לעבודה נכונה על בסיס נסיון אישי ורב עם התוכנה.
מומלץ! מומלץ! מומלץ!

קים רזומוב- מעצבת פנים

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

קורס פוטושופ יסודות היה מעל ומעבר לציפיות. המדריכה – מדהימה! העברת החומר בצורה הכי ברורה ומלאת מקצועיות. הרגשה של קבלה מלאה תמורת התשלום, לימוד מקיף בסביבה נוחה וכיתה מעולה. הייתי עוברת עוד ועוד קורסים כאלה. בטח אחזור להמשך.

איילת סגל סטודנטית אדריכלות שנה א' בצלאל

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס מעולה, יוני מסביר נהדר והסיכומים מעולים.

טליה קולוני

המלצה לקורס עיצוב פנים

נהנתי מאוד מהקורס. חבל שנגמר. המרצים מעולים, העבירו את הקורס בצורה טובה ביותר. למדתי מהם המון, כל אחד בראייה שלו.

תודה רבה.

חן – קרמיקה

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

המקום נעים ומסביר פנים כיף לשהות בתוכו. שלומי המדריך סבלני ומלא בידע. אין ספק שהקורס מומלץ.

גלפנר אורית – עיצוב רהיטים

המלצה לקורס הום סטיילינג

הקורס מכיל בתוכו נושאים אשר מרכיבים את עולם הסטיילינג. מקיף את הנושאים הרלוונטים, כגון: צבע, מטבחים, תאורה ועוד..
המרצה מקסימה מלאת אנרגיות עם אהבה אמיתי למקצוע.

אורנה

המלצה לקורס רוויט

נהנתי מאוד מקורס רויט, ואני כבר משתמשת בתוכנה כל יום בעבודה החדשה.
כבר בשיעור שמונה הצלחתי לשלב בעבודה היום יומית שלי את תוכנת הרויט, ללא בעיה בזכות הקורס.
אני שמחה שלמדתי את התוכנה והייתי ממליצה על הקורס לחברים ואחרים.

שירה אדריכלית

המלצה לקורס עיצוב תערוכות

חשיפה מעניינת וממוקדת לעולם עיצוב שונה. מביא לפתחנו דרך מחשבה אחרת על עיצוב וגישה ללקוחות אחרים כאשר מטרות העיצוב פה הן רק חלק אחד מהפאזל.

איילת פ. – מעצבת פנים

המלצה לקורס סטודיו מקס

למדתי בעבר והשתתפתי בהרבה קורסים, אבל המרצה ואופן העברת השיעורים היה מהטובים שקיבלתי. תודה להגר.

אברהם ד.

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

איכויות העברת השיעורים תוך הבהרת התכנים בצורה רצופה ועניינית הקלה מאוד על הטמעת הנושאים. התנאים בכיתה ומחוצה לה תוך שימוש באתר האינטרנט אפשרי התייעצות on- line שהייתה נוחה מאוד ומסייעת. הזמינות המירבית של המרצה נגישותו ונכונותו לסייע העניקו תחושה נהדרת וייצרו סביבת למידה מכתבת ומאתגרת. לטעמי כל הנ"ל יסייעו רבות בעבודתי כאדריכלית בהמשך הדרך. ברצוני להודות בפורום זה למרצה אשר העביר בצורה מועילה את הנלמד כמו כן, להודות על היחס האישי והסבלנות המרובות אשר הוענקה לכל אחד ואחד מאיתנו. כולי תקווה כי ימשיך בהעברתם של נוספים בעתיד.

עדי וינבלר – אדריכלית

המלצה לקורס פוטושופ

מאוד נהנתי בקורס, המרצה הגר העבירה בצורה מאוד ברורה ונעימה את החומר והשיעורים. כבר התחלתי להשתמש במה שלמדנו והסיכומי שיעור המודפסים שמחלקים בכל שיעור מאוד עוזרים. המלצתי לחברות על הקורס ועל קורסים נוספים בארכיג'וב.

נתלי קרול – מעצבת פנים

המלצה לקורס רוויט

יואב מורה מעולה!! למדתי בשלוש אוניברסיטאות ויואב אחד המורים הטובים שהיו לי!

שון תמר – אדריכל

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

אני מאוד שמח על הבחירה שלי ללמוד בארכיג'וב סטודיו. גם אם בעבר חשבתי שאני מוכן ללימודים, וכמה קשה כבר זה יכול להיות, ובטוח כולם כמוני או קצת פחות טובים, אז זהו שלא! אתם לא מבינים בכלל כמה יש ללמוד על כל העולם הזה שנקרא עיצוב ואדריכלות, ובפרט על כל תהליך הקבלה למוסדות הלימוד. כיום לאחר שסיימתי את המכינה אני יכול להגיד כמעט בביטחון מלא שאם הייתי ניגש לאחד המבחנים, אני חושב שלא הייתי יודע להתמודד עם מה שהם מבקשים. כיום כשאני אגש למבחנים אני בטוח שהכיוון שלי יהיה הרבה יותר חד וממוקד והסיכויים שלי יעלו באופן משמעותי. המכינה עצמה בנויה בצורה מאוד נכונה. כל שיעור מרגישים שמתקדמים, נוגעים בעוד נושא חשוב ויוצרים עבודות מעניינות. המבנה הקטן של הכיתה תורם מאוד וכל אחד זוכה ליחס אישי, שבעייני תורם רבות להצלחה שלכם בקורס.

לסיכום, אל תחשבו פעמיים, הגעתם למקום הנכון

דניאל

המלצה לקורס רוויט

הקורס מומלץ ומועבר בצורה טובה, מעניינת, מאתגרת.
המרצה מצליח להלהיב ולרצות ללמוד את התוכנה באוירה נעימה מאוד.

מיכל – אדריכלות

המלצה לקורס רוויט

לאחר כמה שיעורים פרטיים אצל מורים שהעידו על עצמם שהם מעולים אבל ממש לא סיפקו את הסחורה.
אני יכולה להעיד שיוני מדריך בחסד עליון. הוא שולט בתוכנה באופן ברור ומדויק, מאוד מובנה ומסודר.
כל הכבוד!!! לא מובן מאליו.

ב. הנדסאית אדריכלות

המלצה לקורס סקצ'אפ

אשמח להמליץ על הקורס. הגעתי עם המון חששות איך להתנהל עם התוכנה והקורס בהחלט פישט הכל. אווירה מעולה, שיעורים מדויקים. כיף.

בטוח אשוב לעוד קורסים

ליז שם טוב – מעצבת פנים

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

היה ממש נחמד ומעניין – תודה על התקופה המעניינת – מי יתן והיא תניב פירות!!! אני ממש שמח שהגעתי לכאן
נתאי

המלצה לקורס סקצ'אפ

אני ממליץ בחום ללמוד את הקורס הנ"ל מכיוון שהוא מתאים מאוד לעוסקים בתחום הנדל"ן באופן כללי, התוכנה מאוד ידידותית עם המון אפשרויות שמציגות את הנתונים באופן סביר.

דודי בן דוד – נדל"ן

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

הקורס היה מהנה פורה ובונה. עוזר לי מאוד בתחום המקצועי מרינה מדהימה עם המון סבלנות עם חיוך רחב על הפנים ונעימות.
כל כך נהנתי שלמרות השעה המאוחרת ואחרי יום מעייף לא הרגשתי ש-4 שעות כבר עברו חלפו להן ותמיד נשאר טעם לעוד.

תודה רבה

המלצה לקורס הום סטיילינג

המרצה מעניינת, יודעת להעביר את החומר, קשובה לכל תלמיד, סבלנית ומלאת ידע. הקורס תרם לי במקומות שהייתי צריכה.
מומלץ ביותר!

רינה – שרטטת

המלצה לקורס רוויט

נהניתי מאוד ואני מתכננת להשתמש במידע שרכשתי פה כבר בתחילת דרכי החדשה.
יוני צ'ילניצקי הוא מרצה מצוין! הוא מסביר את החומר בצורה ברורה ונותן מענה טוב לשאלות התלמידים.
אני בשמחה ממליצה על הקורס הזה! קיבלתי פה כלי עבודה מצוין!

נחמה וולף – מעצבת פנים

להמלצה לקורס אוטוקאד תלת מימד

קורס מקצועי ביותר, למדתי המון בקורס ונהניתי מאוד, איתי מרצה מקצועי ופשוט מעביר את הקורס ברמה גבוהה מאד.
תנאי הקורס מצוינים, מחולק חומר כתוב שעוזר מאד ותמיד אפשר להתקשר לאיתי בבעיה והוא יעזור.

עובד קדם – אדריכל

המלצה לקורס סקצ'אפ

הקורס מתנהל בצורה מסודרת וברורה.
המידע המועבר בו ניתן בסדר מסודר ביותר
שיעורי התרגול הביתיים מפורטים ונוחים.
אני אישית נהנתי מכל רגע בלימוד התוכנה וצופה לי עתיד צמוד איתה וארוך תוך הבנת הבסיס של התוכנה.

תודה. ממליץ בחום

אורן

המלצה לקורס הום סטיילינג

הקורס היה מאוד מעניין, אני ממליצה בחום להירשם, הגעתי ללא רקע בתחום, והקורס פתח בפניי עולם שלם ומרתק.
המרצה מיטל מדהימה, מסבירה בפרוט, מאוד קשובה לתלמידים, השקעתה בשיעורים ניכרת, והכי חשוב היא סופר מקצועית.

הנאה מובטחת!!

הילה נמר – מתכנתת בהייטק

המלצה לקורס סקצ'אפ

אישית מאוד נהנתי מאופן הלימוד של הקורס
מאוד תרם עבורי ועבור הנגריה שאני מנהל
אני ממליץ לבעלי מקצוע של הנגרות להצטרף לקורס מסוג זה על מנת להרחיב ולהעשיר את קו המחשבה, ובנוסף לפנק את לקוחותינו טיפה לפני סגירת העסקה….

לסיכום, תודה רבה לצוות ולמדריך אייל.

זודי זבדה – נגר

המלצה לקורס סקצ'אפ

אני ממש שמח שהגעתי ללמוד פה.

הכל פה ממש מצויין ומובן לחלוטין.
הכיתה נקייה ומסודרת
הפינוק של הקפה והעוגיות ממש טוב.
המחשוב והמכשור עובד ממש טוב
על כל שאלה נותנים תשובה עניינית
בקיצור, אני ממליץ בחום לעשות פה את הקורס הזה ואני בטוח שעוד הרבה קורסים שמעבירים פה.

דרור אליעזר

המלצה לקורס רוויט

קורס Revit ב-Archijob הוא קורס מעולה. המרצה יוני צ'ילניצקי (והקורס) מקצועי, ברור, רציני, עם המון ידע, ומעביר שיעור בצורה מעולה. הקורס מכסה מגוון רחב מאוד של נושאים וניתנת תשובה ועזרה בכל שאלה, גם מעבר לשיעור הקורס.
הקורס מומלץ מאוד ותורם המון לעבודה.

מיה – הנדסאית אדריכלות

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

מאד נהניתי בקורס, למדתי המון ובזמן קצר הצלחתי להגיע להדמיות ברמה נאותה.

שלומי הוא מרצה מצוין, ענה במהירות והגיב על כל שאלה שנשלחה אליו למייל גם לא בשעות הלימוד.

בסה"כ קורס מצוין, מאד שמחה שהשתתפתי.

אורית ערן

המלצה לקורס רוויט

קורס רוויט – היה מעולה.
כל מה שלמדנו כבר ניתן ליישם בעבודה בפועל ובקלות.
ניר מרצה מעולה ממש, הסביר בסבלנות כל מה שצריך וגם מעבר…

פייגי, הנדסאית

המלצה לקורס אוטוקאד

ברצוני להמליץ בחום על מרכז ההכשרה ארכיג'וב. היחס אשר הצוות נותן הינו מצוין והמקום נחמד ומעניין. השתתפתי בקורס אוטוקאד דו מימד כאשר המרצה היה אייל. אני חייבת לציין שאייל הינו מרצה מעולה שמסביר בצורה מצוינת וקליטה גם כאשר אנחנו בסוף היום וכבר לא מרוכזים והיא מנסה לעורר אותנו בעזרת הבדיחות שלו. בקיצור אחלה של מקום, ממליץ לכולם.

אדריס פאדי – סטודנט להנדסת בניין

המלצה לקורס רוויט

עברתי את הקורס של תכנת רוויט בארכיג'וב, התוכנה לא קלה בכלל, יש לומר, אבל בזכות ההסברים הציוריים והמדוייקים של יואב שרמן המדריך צלחנו את המשימה, כמובן תוך כדי שילוב הומור ואנקדוטות שתרמו הרבה לעירנות ולקשב בשיעורים. שמחתי ללמום אצלכם למרות המרחק הרב ותודה מיוחדת ליואב על יכולת ההכלה של שאלותינו הרבות בשיעורים.

אמונה קוך, אדריכלות ועיצוב פנים

אין מילים בפי על היחס והתחשבות גם על ארכיגוב בכלל ושל יוני צ'ילניצקי בפרט. אני ממליץ מאוד לכל מי שמעוניין ללמוד אוטוקאד יבחר בארכיג'וב. רק אחרי שלמדתי את התוכנה הבנתי כמה חשוב היה ללמוד את זה דרך ארכיג'וב

ראובן טומסית – יזם + קבלן

המלצה לקורס אוטוקאד

קורס מעניין, מאוד פרקטי להמשך העיצוב. המרצה מעולה, מלמד בלבביות, מעביר את החומר באופן מעניין, עונה על שאלות, סבלני, בכל תחילת שיעור – מעביר חזרה על החומר שנלמד בשיעור הקודם. המרצה מקצועי, שולט לגמרי בכל "פיפס" שבתוכנה, מעניק טיפים. עדיין לא משתמשת בתוכנה אך ללא ספק מתכננת לעבוד איתה בהמשך.
אליס רופא – מעצבת בחברת מטבחים

המלצה לקורס סטודיו מקס

קורס מאוד מעניין וכיף,המרצה מסבירה הכל לפרטי פרטים,
ומתייחסת לכל אחד ביחס אישי.
סה"כ חווית הלימודים נעימה.

אדריכלית.

המלצה לקורס פוטושופ

כמו רוב האדריכלים בארץ, אוטוקאד היא הסביבה הביתית שלי. עם ההתפתחות במדיה הדיגיטלית, הרגשתי צורך וסקרנות ללמוד תכנה גרפית. התעניינתי בכמה מקומות וכיום אין לי ספק שהבחירה בקורס ארכיג'וב סטודיו הייתה הטובה ביותר. העברתם את הקורס באופן מובנה הדרגתי ומסודר, נדבך על גבי נדבך, עם סבלנות ויכולת הסבר מופלאה. אתר התרגול המלווה את הקורס מאפשר חזרה ותרגול באופן חופשי ואני מרגיש שהקורס העניק לי אמצעים ויכולות לפרזנטציות ברמה שלא הכרתי עד היום. היה לי העונג ללמוד מכם… תודה.

יוחנן בארי – אדריכל

המלצה לקורס אוטוקאד

צוות ארכיג'וב היקרים.
הקורס היה נהדר, אני מרגישה שלמדתי רבות וקיבלתי כלים שיעזרו לי לשרטט בקלות ולהשתמש בשפת האוטוקד ביני ובין לקוחותיי/אנשי המקצוע.
המרצה יוני צ'ילניצקי, אדם נפלא ומבריק, הקדיש זמן ותשומת לב והסביר בצורה ברורה ונוחה ופשוטה להבנה את הכלים לשימוש בתוכנה. יכולנו לתרגל בשיעור ולהפנים את החומר.
היום אני יודעת לשרטט ולהשתמש בתוכנה בקלות.
המון תודה,

מאיה

המלצה לקורס אוטוקאד

צוות ארכיג'וב,
אני חייבת לציין את המקצועיות והרצינות שלכם כלפי הקורס וכלפי התלמידים.
נהנתי מאד ואשמח לעשות קורסים נוספים בהמשך.
כמו כן אתר ארכיג'וב באינטרנט יעיל ומהנה.

אמה שוורץ – עיצוב ואדריכלות פנים

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

קוראים לי יעל אני בת 20 מראשון לציון ולפני בערך שנה החלטתי שאני רוצה ללמוד תקשורת חזותית או בשם הנפוץ יותר עיצוב גרפי.

הבעיה היחידה הייתה שהיכולות הגרפיות שלי שאפו לאפס. אבל החלטתי לא לתת לזה לעצור אותי והתחלתי לחפש מכינות. בדקתי הרבה מקומות הזמן היה קצר, ובשום מכינה לא מצאתי את המקום שלי. אחרי כמה שבועות של חיפושים שירלי התקשרה אלי. היא סיפרה לי בקצרה על המכינה.

בכל השיעורים הייתה אווירה כיפית, אנרגיות טובות ובאמת פשוט הרגישו את ההשקעה מהמורים. כולנו למדנו ביחד את אותם נושאים קיבלנו קצת מכל דבר, אדריכלות, עיצוב תעשייתי עיצוב גרפי, תולדות האומנות ורישום.

מכל התלמידים אני הייתי היחידה שהתעניינה בעיצוב גרפי אז לאחר השתפשפות בתחום פשוט קיבלתי מורה פרטית משלי. אני וצאלה ישבנו אחד על אחד וזה פשוט עזר לפתוח את הראש לכיוונים הנכונים.

אני לא יודעת איך הם הצליחו אבל אחרי השלושה חודשים האלה של עבודה אינטנסיבית שני שיעורים בשבוע והמון עבודה לבית הצלחתי להתקבל למקום שרציתי, המכון הטכנולוגי בחולון.

המכינה הזאת שונה מכל מקום אחר שבדקתי, אתה לא יוצא משם עם אותו סגנון מחשבה כמו שאר ה20 תלמידים בכיתה שלך אלא אתה מתפתח בכיוון שלך בקצב שמתאים לך ובהמון תמיכה והשקעה מהצוות.
תמיכה שנמשכה גם לאחר סוף המכינה באי מייל וטלפונים רק כדי לבדוק מה קורה. המכינה הכינה אותנו לכל סוגי המבחנים וראיונות שקיימים בבתי הספר לעיצוב ואדריכלות. עשינו הכל וכל אחד על פי הצרכים שלו לפי התחום ובתי הספר בהם בחר. בין אם זה דוגמא למבחן הפסיכוטכני ועד למקבץ שאלות שישאלו בראיון.

יכול להיות שאם הייתי הולכת למכינה אחרת גם הייתי מתקבלת אבל זה לא משנה. כי אני בטוחה שבשום מקום אחר לא הייתי מקבלת את אותו היחס כמו שקיבלתי בארכיג'וב – סטודיו. לא הייתי לומדת את כל מה שלמדתי שם ובטח לא בדרך שהם עשו את זה. אם הייתי צריכה לבחור עוד פעם אין לי ספק שהייתי בוחרת בארכיג'וב – סטודיו.

יעל (היום סטודנטית לתקשורת חזותית)

להמלצה לקורס אוטוקאד תלת מימד

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לכם על הקמת הקורס. המקצועיות הסבלנות והשאות בכל פעם שהייתי זקוק לעזרה והסברים. מחמאות מכל הלב לאיתי ומוטי. אני תקווה כי גם בעתיד אמשיך ללמוד איתכם. ברצוני להודות לכל הצוות אני תקווה כי כל זה יסייע לנו הצלחה בעבודתנו. אני מוצא לעצמי חובה נעימה להודות לכם (הצוות) על אופי העברת הקורס. עבודה מקצועית וביצירתיות שזכיתי לקבל מאיתי.

מנסור ניר אדריכל ומעצב פנים

המלצה לקורס עיצוב פנים

נהנתי מהקורס, בהחלט נתן לי הרגשה טובה לגבי ההחלטה להכנס לתחום העיצוב, עזר לי להתמודד עם פחדים שלי לגבי יכולתי האישיות. המנחים היו מאוד נחמדים ומקצועיים.

אלונה אפל

המלצה לקורס אוטוקאד

רוויט היא תוכנה מאוד טובה וכיף לעבוד איתה עם כל הקושי שיש בה. הקורס איפשר לי להתקדם מבחינה מקצועית.
אני ממליצה בחום ללמוד את הקורס, זה העתיד. המורה מקסים ונותן את כל הידע שלו בתוכנה.

ותודה לצוות ארכיג'וב

עביר – אדריכלות

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

אני ממליצה בחוםרב על המרצה, הוא העביר את הקורס בצורה ברורה, מהאווירה,לא התעקב יותר מדי והספיק את החומר הנלמד.
שלומי היה זמין גם מחוץ לפורום הכיתתי, במענה למיילים ועזרה חיצונית בבית.
לאנשים העוסקים בהדמיות תלת מימד הייתי מאוד ממליצה לקחת את הקורס הזה וללמוד עם שלומי.
הוא סבלני, נעים ומסביר טוב ונגיש גם בעזרה מחוץ לכיתה.

מירב שוורין – מעצבת פנים והדמיות תלת מימד

המלצה לקורס סקצ'אפ

קורס נהדר – קצר וממצה!
יובל מורה בחסד עליון – יודע את העבודה!
נותן הסברים בלי סוף, בסובלנות רבה ובמדוייק.
ממליצה בחום!
קורס חובה לכל מעצב.

רעות

המלצה לקורס רוויט

אני חושבת שהקורס היה מצוין. הועבר על ידי יוני בצורה מקצועית ועיניינית.
החומרים הועברו בצורה בהירה ופשוטה וניתן היה לעקוב ולשאול לאורך הדרך.
ניכרת הייתה הזמינות של יוני לכל שאלה ותהייה עם הרבה סבלנות, ביחד עם זאת "תקיפות" כשצריך היה לייצר שקט ואווירה לימודית בכיתה.
התנאים בכיתה ובמקום היו מצויינים.

רותם שטיינמץ – אדריכלית

המלצה לקורס סקצ'אפ

ברצוני להמליץ לכל בן אדם אשר עוסק בתחום העיצוב פנים לקחת קורס מסוג שכזה. הקורס מאוד מעשיר ברמה הטכנית והמקצועית ונותן פתרונות רבים ומגוונים ברמת הפרזנטציה ללקוח שתוכנות אחרות לא יכולת לייצר.
המרצה היה מצויין, נעים בהתייחסותו והעביר את החומר בצורה עניינית וקלה ובקצב הנכון והמתאים.
אשמח לתת המלצות ספציפיות יותר במידה ואדרש, תודה רבה.

שירי הלר שוורץ – מעצבת פנים

המלצה לקורס רוויט

קורס ממצה, מעניין ומועיל.
אוירה כיפית והתנאים מעולים (הקפה והעוגיות תורמים הרבה לערנות ולאווירה)…
המנחה – ניר, שילוב נדיר של כשרון אינטיליגנציה וטוב לב. פשוט בחור מקסים שהפך גם לחבר, עוזר מעבר לקורס וזמין לשאלות.

ממליץ לכל מי שמתלבט…

תמיר טל, אדריכל

להמלצה לקורס אוטוקאד תלת מימד

שווה להגיע מצפון הארץ – לאזור המרכז! הקורס מועבר בצורה עניינית, שלב אחר שלב תוך כדי הדגשת טיפים נכונים לעבודה בעתיד. איתי מעביר את החומר בצורה מאד נעימה וקליטה, מתייחס לשאלות הנשאלות, מדגיש כללים חשובים וסבלני. החזרות בתחילת כל שיעור בהחלט תורמים גם כן. ישנה עמידה בלוח זמנים לאורך כל השיעורים וזמן תרגול בשיעור עצמו – זמן טוב לסגור את כל הפינות. בקיצור – שווה לבוא מהצפון לקורס.

מרקוביץ' ליאת – מעצבת פנים

המלצה לקורס ויריי לסקצ'אפ

האמת שהקורס מאוד מעניין ואני מאוד שמח שלמדתי הקורס ובאמת זה עוזר לי בעבודה.
בקשר למרצה היה נחמד מאוד והעביר החומר בצורה נוחה ומתאימה לכולנו וההסבר לכל שאלה מהר ומקצועי.

עבד

המלצה לקורס עיצוב פנים

נהנתי מאוד- זה היה שינוי מרענן וממקצע.

כיתת לימוד קטנה ואינטימית – יחס אישי!

מעורבות כל הגורמים – משרד/מרצים.

סיורי העשרה מעניינים ומגוונים.

בהחלט גרם לשינוי ונתן כלים שלא היו, הרחיב את האופקים.

תודה!

דיקלה – פרסום

המלצה לקורס אוטוקאד

מאוד מרוצה מהקורס, החומר המקצועי מועבר בצורה מסודרת ונעימה, בקשר הדוק לנעשה בשוק. יוני צ'ילניצקי סבלני, מסביר נהדר ובאופן נעים. הסטודיו עצמו וכיתת הנחשבים נוחים ומזמינים.

מומלץ!

מור חיימוביץ – עיצוב קרמי

המלצה לקורס סקצ'אפ

קורס יסודי ומעמיק הנותן מסגרת לתרגול בבית, מענה לשאלות ואפשרות להתעמק בתחומים שונים. הקורס נתן כלים לבניית מודל תוך כדי הקורס ברמת פירוט גבוהה ושימוש באמצעים רבים (תמונות, סרטים וכו'). דרך טובה ללמוד תוכנה קלה – ליצור מסגרת מהנה ללימודים.
תודה רבה.

תמר אליאב – אדריכלות

המלצה לקורס אוטוקאד

כאחד שלא נגע באוטוקאד, הקורס תרם לי מאוד ועשה לי סדר בכל הקשור לאוטוקאד ולשרטוטים. מאוד ממליץ לעבור את הקורס הנ"ל, המרצה מאוד מקצועי, היודע להעביר את החומר בצורה מעולה, תוך שימת דגש על דברים מיוחדים שעוזרים להבין את התוכנה.

דני שמאי – זכוכיות ומראות

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

פוטושופ יסודות – מאד נהניתי קורס מתומצת, נפלא ופשוט. החומר מועבר בצורה מצוינת. המדריכה לבבית, סבלנית ושולטת בחומר ובתוכנה, ופשוט מקסימה!

אדריכלית ריקי – אדריכל

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

אני ממליצה בחום על קורס פוטושופ יסודות. אני יכולה להעיד על עצמי בתור מישהי שהנה חסרת ידע לחלוטין שלמדתי הרבה חומר ואף יישמתי אותו. החומר מועבר בצורה ברורה ומעניינת. המדריכה פשוט מעולה!

נתלי מטיאס מתחילה ללמוד ארכיטקטורה בעוד שנה

המלצה לקורס אוטוקאד

ברצוני להמליץ בחום על קורס אוטוקאד מאוד נהנתי מהקורס קיבלתי אינפורמציה רבה העברת החומר בצורה טובה הקורס מקנה כלים רבים למי שרוצה לשרטט בצורה טובה ומהירה גם ברצוני לצין את יוני צ'ילניצקי שהעביר את החומר בצורה פשוטה ומקצועית עם הרבה סבלנות איש יקר תודה רבה.

גדי קורסיה

המלצה לקורס פוטושופ - יסודות

קורס מקיף ויסודי מאוד, החומר מועבר בצורה מסודרת ומובנית. מרינה שולטת בכל התחומים והשיעור מועבר בצורה נעימה ואני ממליץ בחום לכל מי שחושב להכנס לתחום או מעוניין להעשיר ידע בעריכה גרפית.

שחר רופף – מנהל שיווק

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

אחרי שחרור מהצבא חיפשתי כיוון ומצאתי לנכון לפנות לתחום העיצוב שתמיד עניין אותי. אחרי כמה חיפושים הגעתי לשיחת ייעוץ במשרדי ארכיג'וב סטודיו ומיד מצאתי את עצמי מתחבר למקום ולכל הסובב אותו.

כתלמיד בקורס קיבלתי המון, אני יכול לומר שזה גם בזכות התלמידים שהיו סביבי שהיו מוכשרים ובעלי דעה, ובעיקר מהמורים שתמיד היו סבלניים, נתנו חוות דעת ביקורתית אמיתית, לא כדי לרצות את התלמיד, אלא כדי לשפר אותו ולגעת בנקודות החולשה כדי להוציא מקסימום הצלחה בפעם הבאה.

השיעורים עברו בצורה עניינית שכללה תרגילים מעשיים, המון מחשבה והשקעה היו נדרשים והיה חשוב מאוד לכוון גבוה, משיעור לשיעור חל שיפור בצורת המחשבה ודרך ההתבטאות שגם היא קיבלה אופי מיוחד משלה. שיעורי הבית היו רבים והיה שווה להשקיע בהם כיוון שזה באמת מה ששיפר את הביצועים. המתכונת של שיעורי בית וביקורת בכיתה על השיעורים עובדת נהדר ומניבה תוצאות טובות.

מנקודת מבט של בוגר המכינה אני יכול לומר שאני מצאתי כיוון בזכות ההשתתפות שלי במכינה, כיוון שהוא לא עיצוב פנים/תקשורת חזותית/אדריכלות וכו' אלא בתחום הרישום והציור הדיגיטלי והייתי מאד מרוצה מכך.

סגל המורים רציני, סבלני, יודע להכווין, בעל נסיון רב ותמיד זמין גם בזמן הקורס וגם אחריו. ברגע שנכנסת למכינה אתה כבר חלק מהמשפחה של ארכיג'וב.

אני ממליץ בחום על המכינה. אני הגעתי, עבדתי ויצאתי עם 2 תוצאות עיקריות:

1. שיפור ההתבטאות שלי והסתכלות על דברים מזוויות שונות, כולל ביצוע משימות בצורה טובה יותר

2. מצאתי כיוון למקצוע ואני חושב שמלכתחילה זו הייתה הסיבה העיקרית שלי להצטרפות למכינה.

עמיחי שיטרית

המלצה לקורס סטודיו מקס

הייתי מרוצה מאוד, במיוחד מהמרצה ומהאופן שבו היא מעבירה את החומר הלימודי,
תודה לכל צוות ארכיג'וב.

הדס ביטון, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים

המלצה לקורס רוויט

אני שמח מאוד להמליץ על קורס Revit בהנחייתו של יואב. יואב הוא מורה מקצועי, שעוסק ומכיר היטב את התוכנה. בשיעורים התכנים מועברים בצורה ברורה ונעימה מאוד. החומר מעובר בצורה קליטה ובהירה. יואב משלב את הנסיון המקצועי וההכרה עם עבודת התכנון כאדריכל ומעניק תשובת רחבות שקשורות לעבודה השטפת ולכן כדאי מאוד להשתתף בקורס.

מאיר בן שושן, אדריכל ומרצה באונ' אריאל

המלצה לקורס סקצ'אפ

יוני מרצה סופר מעולה.
היה כל מה שניתן לצפות ממרצה כוכב –

 1. סבלני, ברור, רהוט, מוכן היטב, אלוף בחומר
 2. חומר מסודר ועקבי
 3. הסבר ברור וענייני
 4. יוני אדם חביב במיוחד ונעים ללמוד ממנו

עומר – יזם

המלצה לקורס הום סטיילינג

מיטל המקסימה,
רציתי להגיד לך תודה על הסבלנות וההסבר המסור, יש לך המון נתינה.
היה לי כיף. תודה.

מיטל ה.

המלצה לקורס אוטוקאד

מאוד ממליצה על קורס אוטוקאד בהנחיית יוני צ'לניצקי!
מרצה מקצועי, יודע להסביר וללמד מצויין.
יצא לי לשבת בקורס אוטוקאד במוסד לימודי אחר ואין בכלל מה להשוות בין המרצים.
יוני דאג להראות ולהדגים כל נושא שנלמד בכיתה והדבר עזר להבנה.
הדוגמאות היו פרקטיות מהשטח ומהשימוש בתוכנה וזה היה מעולה.
נושאי הלימוד היו ממוקדים והקורס היה ברמה גבוהה.

תודה!

גילי מעוז – סטודנטית לאדריכלות נוף

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

הקורס תרם לי מאוד בצורת החשיבה ובפיתוח החשיבה שלי לכיוון הנכון.
למדתי להשתמש בחומרים שונים ולחבר אותם יחד.
והמרצה אילת נהדרת, תמיד עוזרת ותומכת!!

אינטה גוטמן

להמלצה לקורס אוטוקאד תלת מימד

הקורס היה טוב, למדתי בו הרבה, יש בקורס הרבה תירגול המורים טובים. מוטי הוא מורה מצויין לתלת מימד יש לו הרבה סבלנות. בסוף הקורס הצלחתי לעשות מודל תלת-מימד. יש למי לפנות בכל רגע לגבי כל שאלה.

אדריכלות ליאת שדלצקי

המלצה לקורס אוטוקאד

באתי לקורס לאחר הכרות עם התוכנה 3 שנים ולמדתי דברים חדשים וצורת עבודה נכונה. הקורס מועבר בצורה ברורה ונעימה ותמיד יש מענה לשאלות. מומלץ מאוד גם אם יודעים אוטוקאד.

מעין פליס, אדריכלות ועיצוב פנים

המלצה לקורס רוויט

יואב מאוד מקצועי ומכיר את התוכנה מעולה, נכון תמיד לענות על שאלות וחוזר באימיייל במהרה עם תשובות. העביר את החומר בצורה מובנת, ברורה ויעילה. אשמח להמליץ על הקורס לאחרים, ישר כוח!

גלי – אדריכלית פנים

המלצה למכינה לעיצוב ואדריכלות

לצוות המכינה של ארכיג'וב סטודיו

אני, שכבר יותר משבע שנים מתעסק בנושאי הנדסה, אני שמנסה למצוא את ההסבר הריאלי לכל דבר לא ברור, אני שבציניות הורגת מנסה לבלום את פרץ ההתרגשויות שיכולות להיווצר מלהיסתכל על ציור לא מובן,
אני חב לכם תודה עמוקה, כי ביודעי שאני כזה, בחרתי להיכנס דווקא אליכם כדי שתעזרו לי להבין, האם השיגעון הפתאומי של – ללמוד אדריכלות – הוא אמיתי, פנימי ואפשרי – ויצאתי עם יותר מתובנה אחת.

מעבר לעובדה שתמיד הייתם שם, ותמכתם, ועזרתם בכל שעה ובכל מצב, ומעבר לעובדה שלא היה חסר לנו אף פעם כלום, ישנו פן נוסף והוא מצטייר בעובדה שגרמתם לי להבין טיפה יותר את האומנות, לתת לה את הגוון שלי, את נקודת ההסתכלות המאוד מיוחדת לי ולכבד אותה מאד.

לפני מספר ימים נודע לי שהתקבלתי לאוניברסיטת ת"א ללימודי אדריכלות.
אומנם אתם חלק נפרד מתכנית הלימודים אבל בשורה התחתונה – אתם גרמתם לי לרצות את המקצוע יותר, ובסופו של דבר – והרבה בזכותכם – עברתי את המבחן והתקבלתי.

איתי, טל ואייל – הייתם על הכיפאק – תודה!
וכמובן תודה מיוחדת לתמר, שעם כזה חיוך וכאת אופטימיות, אני בספק אם מישהו יוכל להיכשל.

גסטון (היום סטודנט לאדריכלות)

המלצה לקורס הום סטיילינג

נהנתי מאוד בקורס והוא ענה לציפיות שלי. אני בסיום לימודי הנדסאי אדריכלות ורציתי לחדד את החלק שפחות נוגעים בו, הפרטים הקטנים שבסוף. מאוד נהנתי מהכנת לוח השראה וזה עזר לי להגיע לפתרונות בעיצוב ובתכנון החלל, צבעים וסגנון.
המרצה מקסימה ומקצועית ואין לי ספק שאפשר להעזר בה הרבה בתחום מהידע, מהיכרות של אנשי המקצוע, החנויות והספקים.
תודה.

איה בן דוד- הנדסאית אדריכלות

המלצה לקורס עיצוב פנים

הגעתי לקורס ללא כל בסיס וידע קודם בתחום העיצוב. במהלך הקורס רכשתי כלים, הבנה ומיומנויות בתחום עיצוב הפנים. אני רוצה לציין שהקורס בארכיג'וב פתח בפניי את עולם העיצוב ומהווה עבורי קרש קפיצה לעיסוק מקצועי בתחום.

אני רוצה להודות מכל הלב למרצים המיומנים אשר הכשירו אותי בסבלנות ובמקצועיות לעבודה בתחום

טלי

המלצה לקורס הום סטיילינג

למיטל יש יכולת מופלאה לקלוט מה אתה לא יודע, מה הנקודה שבה אתה מתקשה, מורה מעולה ודמות מקצועית ראויה לחיקוי. מאוד שמחה שנפל בחלקי המזל ללמוד אצל מיטל ומקווה להמשיך לקורס מתקדם איתה

ליאת שני

המלצה לקורס סקצ'אפ

באוויר נעימה, מרצה מעולה סבלני ונעים.
כיף אחריי שעות העבודה.
חויה.

מוטי ורפולר

המלצה לקורס סטודיו מקס

הקורס מאוד חשוב ורלוונטי לאדרכילים/מעצבים.
הגר המרצה הייתה אחלה, עיניינית, עונה על כל שאלה.
ממליצה על הקורס במידה רבה!

קרן יובק קורמן

  רוצים עוד מידע?

  מלאו את פרטי הטופס ונחזור אליכם בהקדם

  הנני מאשר לארכיג'וב סטודיו וארכיג'וב עסקים בע'מ לפנות אלי לצורך מתן מידע אודות הקורסים, מסלולי הלימוד, כולל שליחת חומר פרסומי בדואר אלקטרוני

  מרכז ארכיג'וב מרכז ארכיג'וב
  שיעור רישום שיעור רישום
  ארוע ארכיג'וב - ערב הרצאות ארוע ארכיג'וב - ערב הרצאות
  Archijob - כתת מחשבים Archijob - כתת מחשבים